Ümraniye Kombi Servis

Üretilen en son teknoloji ile birlikte kullanılan kombi sistemleri ev ve işyerlerinin en verimli ve ekonomik şekilde sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Zaman içerisinde kullanım alanı, şekli ya da süresine bağlı olarak oluşabilen kombi hasar ve arızalarında ümraniye kombi servis hizmeti ile birlikte kombi sistemlerinin sıcak su ve özellikle ısınma ihtiyaçlarını daha etkin, verimli ve ekonomik şekilde karşılaması amaçlamaktayız.

Mevsimsel olarak kullanım sıklığı fark etse de her mevsim aralıksız olarak kullanılan kombi sistemleri özellikle kış aylarında geldiklerinde ise neredeyse tam güçleri ile kullanılmaktadır. Bu güçlü ve aralıksız kullanım sonunda belli arıza, hasar ve sorunlar baş gösterebilmektedir. Diğer ısınma sistemlerine kıyasla ekonomik olmasına nazaran daha narin olan kombi sistemlerinin bu bakımdan periyodik olarak kombi servis hizmeti ile incelenmesi, temizlenmesi ve onarılması gerekmektedir.

Bu bakımdan ümraniye kombi servis hizmeti veren personellerimiz asıl amacı sadece şikayete konu olan sorunu çözmek değil aynı zamanda hem sağlık hem de kombinin kullanımı için önemli olan parçalarda da kontrol gerçekleştirerek olasılık dahilinde olan bütün problemlerin önüne geçmektedir.

Bütün Marka ve Modellerde Eksiksiz Çözüm

Oldukça çeşitli bir marka ve model aralığına sahip olan kombi sistemlerinde kombi tamiri verilirken her türlü marka ve model konusunda uzman ve tecrübeli personeller görev almaktadır. Sadece personel olarak değil ayrıca oluşan sorun ve arızalarda parça değişimi gerektiğinde de marka ve modellerine göre orijinal yedek parçalar kullanılır. Bu şekilde yeni monte edilen yedek parçanın kombi sisteminde daha büyük bir problem teşkil etmesinin de önüne geçilmektedir.

Marka ve modellerin yanı sıra kombi sistemleri de oldukça geniş bir seçenek alanına sahiptir. Hem kombi cihazı hem de peteklerdeki sorunların çözümünde var olan kombi sistemi hakkında bilgi sahibi olmak çok önemlidir. Bu konuda özel olarak eğitim alan personellerimiz ile birlikte kombi servis hizmeti içinde en etkin ve verimli tamir, bakım ve benzeri hizmetleri gerçekleştirmek amaçlanmaktadır.

Efe Teknik

Bir telefon kadar yakınız =>> 0216 606 28 62 nolu telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara