Su Tesisat Kaçağı Tespiti

1.1- Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Günümüzün en büyük problemlerinin başında su sızıntısı gelmektedir. Sıhhi tesisat denince iş her zaman su kaçak tespitine gelir. Ev, iş yeri gibi hemen hemen her yerde bu sorun ortaya çıkabilmekte. Ortaya çıkmaması için engel olunan aynı zamanda çıktığı zaman çok tedirgin olunan bir durumdur. Artık günümüzde yüksek teknoloji ekipmanlar ve deneyimli personeller ile bu iş kısa sürede çözülmekte.

1.2- Su Kaçağı Olduğunu Nasıl Anlarız?

  • Elbette bunun bir kaç yöntemi vardır.
  • Bulunduğunuz ortam ve çevresinden kötü kokular gelmeye başladıysa,
  • Koku ile birlik yoğun bir nem kokusu teşkil ediyorsa,
  • Herhangi bir duvarda nemlenme veya su damlacıkları görünüyorsa su sızıntısı var demektir.

Su sızıntısı tespit edildikten sonra civar komşular haber edilmeli ve vana kesilmelidir. Su kaçağı tespiti profesyonel ekip tarafından bulunmalı ve onarılmalıdır. Gerekli ekipmanları ve tecrübesi olmayan ev sakinlerinin yapması önerilmez. Olası bir yanlış hamlede tüm duvar seramiklerinin kırılmasına sebep olur. Bu durumda size yüklü miktarda maddi zarar demektir.

Efe teknik ile su kaçağınızın nokta atışı ile bulunması sağlanacak ve kırma, dökme, parçalama gibi ortamı mahvedecek hareketlerden kaçınılması sağlanacaktır. Son teknoloji su kaçağı tespit makineleri ile dakikalar içerisinde su kaçağının tespit edilmesi mümkündür. Seramik veya duvar yüzünden gözükmeyen kaçaklara, gizli su kaçağı denir. Personellerimiz tarafından gizli su kaçakları özenle tespiti yapılarak tamiri gerçekleştirilir.

Yılların deneyim ve tecrübesine sahip uzmanlarımız tarafından müşteri memnuniyeti sağlanır. Eve gelen teknik desteğin güler yüzlülüğü ile memnuniyet kat be kat artar.

Firmamız su kaçağı tespiti konusunda ekonomik davranarak her kesime hitap etmeyi vizyon edinmiştir. Ucuz maliyet karşılığında su kaçağı tespiti gerçekleştirilir. Ardından sorunun olduğu bölge uzman ekiplerimiz tarafından onarılır. Müşterilerimizin bizi tercih etmesine bağlı olarak sorumluluk sahibi olduğumuzu biliyoruz. Efe Teknik Ailesi olarak her yıl verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırmaya ve kullanılan teknolojik aletlerin güncelliği korumaya çalışmaktayız. Global ekosistemde çıkan son teknolojileri sistemlerimiz ile entegre edip siz müşlerilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara