Kombi Servisi

Günümüzde ev ve işyerlerinde sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını en etkin ve ekonomik şekilde karşılanmasını sağlayan kombi cihazları diğer ısınma sistemlerine göre daha kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır. Ekonomik olmasının yanı sıra ev ve işyerlerinde küçük alanlara kolay kurulum ve kullanım imkanı sağlanmaktadır. Fakat diğer ısınma seçeneklerinde olduğu gibi kombiler de düzenli olarak bakım ve onarıma ihtiyaç duymaktadır. Bu bakımdan kombi servisi hizmeti ile birlikte bu konuda tecrübeli ve uzman kadro ile birlikte kombilerin daha verimli ve uzun ömürlü çalışması için her türlü bakım ve onarımları gerçekleştirilmektedir.

Kombi servisi hizmeti verilirken sadece belirtilen sorunları değil ayrıca olası problemlere yol açabilecek kısım ve akşamların da kontrolünü sağlanmaktadır. Bu şekilde ileriye dönük oluşması muhtemel sorunların önüne geçilmekte ve kombi servisi hizmeti en etkin şekilde verilmektedir.

Kombi Servisinin Avantajları

Isıtma ve sıcak su ihtiyaçlarının giderilmesinde kullanılan kombilerin birçok farklı çeşit ve modeli bulunsa da hepsinin ortak özelliği periyodik bakıma ihtiyaçları olmasıdır. Bu bakımdan ümraniye kombi servisi hizmeti ile birlikte kombilerin zaman içerisinde yıpranan ya da hasar gören parçaları orijinal yedekleri ile değiştirilmektedir. Ayrıca değişimi şart olmayan parçalarında ek olarak rutin bakım ve kontrolleri yapılarak daha uzun süre verimini ve sağlamlığını koruması amaçlanmaktadır.

Kullanım süresine bağlı olarak kombiler zamanla verimliliğini yitirirler. Veriminin azalması ile birlikte suyun sıcaklığını ayarlarken ya da evi ısıtırken gerektiğinden fazla çalışır ya da petekleri olması gereken sıcaklığa ulaşamadan tıkanmaktadır. Bakımı ve onarımı yapıldıktan sonra ise verimi önemli ölçüden artan kombilerde aylık doğalgaz faturalarında neredeyse yarı yarıya bir düşüşün gerçekleşmesinin yanı sıra kombi de normal standardında çalışmaktadır. Bu şekilde fazla enerji sarf etmeden görevini yerine getiren cihaz aksamlarının kullanım ömürlerinde de önemli ölçüde artış görülmektedir.

Alanında tecrübeli ve uzman personeller ile birlikte verilen ümraniye kombi servis hizmeti ortalama olarak senelik periyotlar içerisinde sağlanması halinde hem kısa hem de uzun sürede kendini gösteren birçok avantaj sağlamaktadır.

Efe Teknik

Bir telefon kadar yakınız =>> 0216 606 28 62 nolu telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara