Buzdolabı Servisleri

 1.1- İyi buzdolabı?

Evler ve iş yerleri için bu tür doğru seçimler yapmak kritik hataları engeller. buzdolabı seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir çok nokta vardır. buzdolabınin takılacağı yerin metrekaresi, duvarların yalıtım durumu, üst-alt komşularda kullanılıp kullanılmadığı, tüm odalarda peteklerin açılıp açılmayacağı, dairenin tek kat mı dubleks mi olduğu gibi bir çok etki eden faktör vardır.

Eskiye nazaran artık bacalı buzdolabı sistemleri yerine hermetik buzdolabı cihazları kullanılmaktadır. Yeni buzdolabıerde yapılan sistem ile artık gözünüz arkada kalmayacaktır. Şu dönemlerde ise piyasada iki çeşit buzdolabı türü bulunmaktadır. Bunlar hertmetik ve yoğuşma cinsinden buzdolablardir.

Firmamızın yetkililerine en ucuz hangisi yakar gibi sorular gelmektedir. Bunun buzdolabıyle alakasının çok az olduğunu söylememiz de fayda var. Bir buzdolabınin ne kadar yakacağı bir çok etken sonucu ortaya çıkar. Örneği kaç odada yakacağınız, eve güneş vurup vurmaması, üst ve alt komşunun yakıp yakmama durumu gibi nedenlerdir.

Bizim firmamız dahil tüm firmalarda satılan buzdolabıler TSE ve CE belgelerine sahiptir. Fakat bizim gibi bazı firmalar ürün satışı sonrası destek kısmında müşteriyi memnun etmeye yönelik çalışmaları ile farkını ortaya koymakta.

1.2- Buzdolabı Servisi Olarak Biz

Efe Teknik firması olarak çalışmaya başladığımız yıldan itibaren tüm Buzdolabı servisleri arasından sıyrılmayı başarmış nadir firmalardan biriyiz. Efe Teknik firması olarak aramızda müşteri- satıcı ilişkisinden daha fazlası olduğunu biliyoruz. Siz firmamızdan buzdolabı alarak bize evinizi emanet ederek güveniyorsunuz. Bu sorumluluğun getirdiği önem ile kendimizi geliştirmeye ve son teknolojiye ayak uydurarak ürünlerimizi tasarlamaktayız. Hizmetini verdiğimiz buzdolaplar için size garanti hizmetimizi de esirgememekteyiz.

Doğru buzdolabı seçimi konusunda size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Uzman kadromuz tarafından evinize monte edilen kobiniz testi ve kontrolleri yapıldıktan sonra kullanıma hazır olur. Bizden kaynaklı herhangi bir sorun için ücretsiz destek vermeye hazırız.

Buzdolabı servisleri olarak adımızı duyurmuş ve gerek kalitemiz gerekse doğru hizmetlerimiz ile öne çıkmış bir firma olmanın gurur ve heyecanını yaşamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara