Çamaşır Makinesi Servisi

1.1- Çamaşır Makinesi Servisinde Yerimiz

Uzun yıllardır Çamaşır Makinesi  bakım, petek temizleme gibi onlarca hizmet vermekteyiz. Efe Teknik firması olarak Türkiye’nin en tanınan servislerinden biriyiz. Müşterinin ilgisine göre hareket etmek, çözüm odaklı çalışmak gibi bir çok yönde gelişime açığız.

Sunduğumuz hizmeti sürekli geliştiren ve yenilikçi bir firma olan modern kuruluşuz. Zamanla verdiğimiz kalitenin artması ile müşterilerin tercihi olmuşuzdur. Firmamız çamaşır makinesi servisi piyasasına yön vermekle kalmayıp son zamanın güncel yeniliklerini de piyasaya sunmaktadır.

Geç ve dinamik bir ekibimiz ile tüm sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulmaktayız. Firma olarak hedeflediğimiz vizyon içerisinde yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Ekibimize verdiğimiz eğitimler ve davranış sempozyumları ile çağdaş bir ekip olma yolunda ilerliyoruz.

1.2- Hizmetimizde ki Prensipler 

  • Çözüm odaklı çalışma,
  • Genç ve dinamik teknik servis,
  • Yılların deneyimine sahip çalışanlarımız ,
  • Güler yüzlü ve anlayışlı kadromuz,
  • Model ve ürün çeşitliği,
  • 12 ay garanti hizmetimiz,

Gibi onlarca prensip çerçevesinde hizmet anlayışımızı sürdürüyoruz. Çamaşır makinesi servisi denince akıllara Efe Teknik gelmesi tesadüf değildir.

1.3- Neden Biz?

Çamaşır Makinesinde veya başka hizmetlerimiz çerçevesinde oluşan sorunların çözümü için bir tık uzağındayız. Verilen hizmet sonrası 12 ay kadar garanti süresi tanınmaktadır. Tamiratını giderdiğimiz bölgenin çıkaracağı herhangi bir sorun için geçerlidir. Onarımını yaptığımız bölge ise bir telefon ederek ücretsiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Her markaya uygun orjinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Buna ek olarak onarım sırasında ekibimiz tarafından Çamaşır Makinesinde başka sorunlar tespit edilebilir. Bu durumda duyarlı personellerimiz tarafından sizlere bildirilir. Sorun küçük ise işlem orada hemen yapılır.

Türkiye’nin en büyük Çamaşır Makinesi  servisi olmaktan gurur duyarız. Sizin bizi tercih etmeniz ile kendimizi sorumluluk altında hissediyoruz. Bu nedenle personellerimizin eğitimini ve kalitemizi her gün arttırmak için uğraşlar vermekteyiz. Efe Teknik olarak Çamaşır Makinesi  servisi piyasasına canlılık ve kalite getirmiş bir firmayız. Benzeri firmaların yapmadığı kaliteyi ve profesyonelliği değerli türk halkına sunmuş bulunmaktayız. Sizlerde profesyonel ekibimizden hizmet almak istiyorsanız bir tık uzağınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara