Beyaz Eşya Servisi

Günümüz neredeyse bütün ev ve işyerlerinde hizmet ve işlerin kolaylaştırılması için beyaz eşyalar kullanılmaktadır. Oldukça farklı alanlarda kullanılmasının yanı sıra marka bakımından da geniş bir seçenek alanına sahip olan beyaz eşyalar özellikle son yıllarda büyük oranda uzun yıllar kullanıma uygun şekilde üretilmektedir. Fakat beyaz eşyalarda hem kullanılan cihazların teknik özellikleri hem de kullanım koşul ve şekillerine bağlı olarak çeşitli arıza ve sorunlar ortaya çıkmaktadır. Hayatımızda önemli bir konuma sahip olan bu cihazların hızlı bir şekilde onarılmasının yanı sıra en önemli nokta onarımdan sonra uzun süre tekrar bir bakıma ihtiyaç duyulmamasıdır.

Bu doğrultuda beyaz eşya servisi hizmeti ile birlikte buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve benzeri bütün beyaz eşyalarda herhangi bir marka ayrımı gözetmeden hızlı bir şekilde onarımını gerçekleştirmekteyiz. Onarımın yanı sıra ayrıca arızanın giderilmesinin ardından aynı aksamlarda oluşabilecek sorunlar için garanti belgesi de tamirden sonra verilmektedir.

Arçelik, Regal, Bosh, Beko, Vestel, Profile ve daha birçok farklı marka için verilen beyaz eşya servisi hizmetimizdeki en önem verdiğimiz konu ise geniş yedek parça depomuz ile birlikte arıza oluşturan kısımların yerine aynı orijinal cihaz parçalarını yerleştirmektir. Nitekim yerine monte edilen yedek parçaların orijinal ya da farklı cihazlar için uygun olması halinde belli bir süre sonra tekrar sorun çıkartabilmektedir.

Aynı Gün İçinde Hizmet

Nerdeyse ev ve işyerlerinin her alanında aktif olarak kullanılan beyaz eşyalarda ortaya çıkan sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasına önem vermekteyiz. Bu bakımdan beyaz eşya servisi personellerimiz arıza kaydı yapılmasının ardından en kısa süre içerisinde cihazın sorunlu olan parça ya da kısmını adreste tespit ederek, onarım işlemini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Garantili olarak yapılan beyaz eşya servisi hizmetinin yanı sıra oluşabilecek farklı sorunların önüne geçilmesi için makinelerin önemli kısımlarının kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca tamir işleminin ardından ileriye dönük olarak belirli saatler içerisinde danışma telefon numaramızdan soru ve problemlerinize cevap alabilirsiniz.

Efe Teknik

Bir telefon kadar yakınız =>> 0216 606 28 62 nolu telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara