Ataşehir Kombi Servisi

Kombiler ev ve işyerlerimizde gündelik olarak sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını karşılan yegana teknolojidir. Diğer ısınma sistemleri ile karşılaştırılmayacak derecede üstün kolaylık, ekonomik ve verimli olmasından dolayı en çok tercih edilen ısınma sistemidir. Fakat kombi ısıtma sistemleri karmaşık bir teknoloji ürünü olmasından dolayı diğer ısınma sistemlerine kıyasla daha narin ve hasar almaya açıktır. Bu yüzden tamiri, bakımı, kontrolü, montajı ve dahi sökme işlemi gibi kombinin bütün işlemleri için Ataşehir kombi servisi hizmetinden yararlanmak gerekmektedir.

Ayrıca kombiler sadece sorun oluşturdukları zaman içerisinde değil ayrıca herhangi bir sorun olmasa dahi senelik periyotlar halinde kontrol edilerek bakımı yapılması gerekmektedir. Fakat bu bakım ve onarım zamanlarında kombilerin uzman Ataşehir kombi servisi personelleri tarafından onarılması en azından kombinin hatasız bir şekilde çalışması kadar önemlidir.

Bu bakımdan Ataşehir`de kombi teknik servisi hizmeti veren personellerimiz bu konuda gerekli olan bütün yasal belge ve eğitimleri almasının yanı sıra uzun yılların verdiği tecrübe ve uzmanlığa sahiptir. Bu doğrultuda arızalı olan kombinin arıza tespiti ve tamirini en etkin bir şekilde gerçekleşmektedir. Ayrıca değiştirilmesi zorunlu olan bozulmuş kombi parçalarının yerine takılan yedek parçalar ise hem fabrika hem de firma tarafından belli bir süre garantili olarak takılmaktadır. Bu süre zarfı içerisinde aynı sorunun bir daha ortaya çıkması halinde ücretsiz olarak ek hizmet verilmektedir.

Periyodik Kombi Bakımı Önemi

Oldukça hassas bir teknolojiye sahip olan ısıtma sistemlerinin kombi bakımı periyodik olarak yapılması neredeyse zorunludur. Kombi bakımı ile birlikte tesisattaki verim önemli oranda artarak ev ya da işyerinin kısa süre içerisinde daha aktif bir sıcaklığa ulaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu ısı düzeyine ulaşırken petek temizleme ve benzeri işlemler ile birlikte daha az enerji ve gaz harcayarak ay sonu faturalarında ise gözle görülür düzeyde bir düşüş göstermektedir.

Bu bakımdan profesyonel personeller tarafından sağlanan kombi servisi hizmeti verim ve ekonomiklik olarak kısa dönemde hem de sağlamlık ve uzun ömürlülük olarak uzun dönemde oldukça önemlidir.

Efe Teknik

Bir telefon kadar yakınız =>> 0216 606 28 62 nolu telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara