Kombi Tamiri

Kombi tamiri büyük oranda hassasiyet ve ehliyet gerektiren bir iştir. Kombiler sadece sorun çıkarttığında değil, düzenli olarak bakımı yapılması gereken beyaz eşyalardır. Bu kontrol veya onarımlar için tamamen uzman ekipler ile hizmet veriyoruz. Kombi tamiri konusunda son derece deneyimli ve uzman ekip her zaman en hızlı şekilde hizmet verebilmek için bizimleler. İstanbul Ümraniye’de bulunan merkezimiz dâhilinde her marka ve model kombi tamiri hizmeti verebilmekteyiz. Aynı zamanda arızanız olmasa dahi periyodik kontroller için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki periyodik kontrolü yapılmamış, geciktirilmiş veya eskimiş bir kombi hayatınızı tehlikeye atabilir.

Sık Karşılaşılan Kombi Sorunları

Bu tip beyaz eşyalarda bazı kronik sorunlar olabilir. Bazılarının çözümü oldukça kolay olabilirken, bazıları size büyük sıkıntılar verebilir. Kombi tamiri hizmeti verirken bazı sorunlar sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bu sorunların sebepleri arasında kalorifer filtresinin tıkalı olabileceği gibi termostat ayarlarının bozuk olması gibi sorunlar da ortaya çıkabilir. Peteklerin fazla kirlenmiş veya tıkanmış olma ihtimaline karşın temizlikleri gerebilir. Bu sorunun teşhisi oldukça basittir. Eğer kombiniz sorunsuz çalışıyor fakat peteklerden ısı alamıyorsanız yüksek ihtimalle petekler tıkanmış ve temizlenmesi gerekmektedir. Özellikle kalorifer filtresi ile ilgili ya da termostat ayarı gibi hassasiyet gerektiren işler için mutlaka uzman ekibimize ve onun ellerine başvurmanız gerekir. Çünkü özellikle bu ayarlar ehil olmayan kişiler tarafından düzeltilemezler. Ayrıca sadece petek veya kombi cihazı değil tesisatlar da dikkatli bir şekilde kontrol edilmelidir.

Kombi Sorunlarımı Nasıl Minimuma İndirebilirim?

Kombide çıkan sorunların birçok farklı sebebi olabilir. Bunlardan bazıları üretici kaynaklı olabilir. Fakat birçoğu da yanlış veya hatalı kullanım sonucu ortaya çıkıyor. Öncelikle bu kadar hassas yapısı olan bir eşyanın kullanımı konusunda dikkatli olunmalıdır. Kombiler gaz kullanarak çalıştığı için gaz kaynaklı sorunlar oluşabilir. Bunun sebebi de belki vanalarda oluşan bir hata olabilir. Bu konular hayati tehlike yaratabileceğinden dikkatli olunmalıdır. Aynı şeklide çeşitli akşamların kirlenmesi eskimesi gibi sorunlar da sıkıntı çıkartabilirler. Tesisat sıkıntıları bu kirlenme veya pislik birikmesinin sebebi olabilir. Görüldüğü üzere birçok farklı sebep olabilir. Bu sebeplerin önlenmesi veya tez zamanda çözülmesi için düzenli kontrol önemlidir.

Efe Teknik

Bir telefon kadar yakınız =>> 0216 606 28 62 nolu telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara