DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİS VE BAKIM HİZMETLERİ

Günümüz teknolojisi yaşam alanlarımızı daha kaliteli kılmak adına sosyal yaşantımızda bizlere eşlik eden kombiler ile ısınma alanında konfor yakalamamızı sağlamaktadır. Kombi, bulunduğumuz konutların dışında iş mekânlarımızda da bulunarak ısıtma ve sıcak su gereksizimizi güvenle karşılamaktadır. Ebat olarak duvara monte edilebilen hafif, az yer kaplayan, sessiz bir çalışma sistemine sahip kullanım rahatlığıyla kış aylarında üşüme sorunlarımızı güvenle karşılamaktadır. Teknoloji ürünü olan bu kombiler zamanla çeşitli nedenlerden dolayı bizlere ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı gidermede sorunlar yaşatabilmektedir. Bu sorunlar karşısında Demirdöküm kombi servisi olarak sizlere kombilerinizde yaşadığınız sorunları itinayla uzman çalışanlarımız ile gidererek ısınma konforunuzu ve sıcak su kullanım rahatlığını sizlere geri sunuyoruz.

Demirdöküm kombi servisi kombileriniz ile karşılaştığınız durumlarda cihazınızı yerinde kontrol ederek müşteri bilgileri doğrultusunda sorunun oluşum nedeni yönünde yılların deneyimi ile kısa sürede sizleri bekletmeden güler yüzü ile çözüme ulaştırmaktadır. Sıkça karşılaşılan sorunlardan biri olan kombinin çalışır durumda olup da ısıtma sorununu sergilemesi arızasını itinalı çalışmaları ile hızlı bir şekilde zaman kaybı yaşatmadan güvenle çözüme ulaştırmaktadırlar. Kombi termostat derecesi, dönüş hattındaki filtrelerin kontrolü, boru hatlarının temizliği, ısıyı algılayan aksamların sorunu petek kapalı açık kontrolü gerçekleştirildikten sonra gen de sorun olarak yansıdığı takdirde gerekli olan işlemler özenle yapılarak sorun ortadan kaldırılmaktadır. Bunun gibi yaşanılan kombi su akıtma sorunları, kombiden gelen gürültülü ses problemleri, kombinin sıcak su eylemini gerçekleştirememesi gibi birçok sorunun tamiri, onarımını gerçekleştirirken gerekli olan bakım hizmetini de sizlere güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Demirdöküm kombi servisi yaptığı işlemlerin hepsini garanti kapsamında gerçekleştirirken kombilerinizin size sağladığı konforu kaliteli bir şekilde gerçekleştirirken müşterilerinin memnuniyetine bağlı çalışmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara