ALARKO KOMBİ SERVİSİ 

Bireysel ya da kurumsal olarak ısınma olanaklarını sağlayan kombiler aynı zamanda sıcak su konforunu da beraberinde getirmektedir. Daha ekonomik fiyatlar ile daha geniş alanları ısıtmamızda bizlere rahatlığı sunan kombiler gelişen teknolojiye odaklı olarak her geçen gün her parçasını yenilemektedir. Bu nedenle yaşanılan olası arıza durumlarında her an yenilenmeye açık kişilerin uygulayacağı işlemler her zaman için kombi sorunlarını daha kolay çözüm getirilmesini sağlamaktadır. Alarko kombi markalı cihazlarınızda meydana gelebilecek olan arızalar karşısında teknolojiye odaklı alt yapı prensibinde çalışan elamanları ile yaşadığınız her arızaya güvenilir ve hızlı çözümler sunabilen Alarko Kombi Servisi müşteri memnuniyetine odaklı bir şekilde çalışmaktadır.

Alarko Kombi Servisi yaşadığınız arızalar karşısında sıkıntı yaşamadan kolayca eski konumuna kombilerinizin ulaşımını sağlayarak ısınma ve sıcak su kullanım verimliliğini geri kazandırmaktadır. Aynı zamanda gerekli olan periyodik bakımların gerçekleştirilmesini de sağlayarak olası arızaların önüne geçip kombilerinizin ömrünü uzun kılmanızda yardımcı olmaktadır. Kullandığınız kombilerde sürekli yakımını gerçekleştirdiğiniz halde yeterli ısınmanın gerçekleşmediğini gözlemlemeniz karşısında hatanın sistemle ilgili olduğunu düşünüyorsanız ya da radyatör eksikliği ile devir dayım pompa basıncı ve debisinin düşüklülüğü kaynaklandığı kanısındaysanız hemen servise ulaşarak kısa sürede size güvenilir çözümler sunma talebinde bulunabilirsiniz. Kombinin sıcak su konumunda çalışması için gerekli olan su ayarını yaptığınız halde sıkıntı yaşıyorsanız sizlere kısa sürede pratik çözümler ile yaşanılan problem doğrultusunda çözümler sunulur.

Alarko Kombi Servisi alanında uzman donanımlı teknisyenleri ile cihazınızı bulunduğu konumda tamir ederek çözümsüz durumdaki hasar görmüş parçalarda siz müşterilerin onayı ile yedek parça değişimini garanti kapsamında itina ve uygun fiyatla gerçekleştirerek olası bir arıza ihtimalini güvenle ortadan kaldırmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara