KALİTELİ GÜVENİLİR HİZMET

 Gündelik hayatta sıklıkla kullandığınız, gerek iş yeri gerek evinizi ısıtmak ve sıcak su ihtiyacınızı karşılamak için kullandığınız kombilerin yıllık periyodik bakımından sistemik ve ürün arızalarına kadar her türlü konuda yardımcı oluyoruz. Yaygınlaşan doğal gaz kullanımı ile artış gösteren kombiler içerisinde ürettiği dayanıklı ve ekonomik modelleri ile sektörde söz sahibi olmuş Protherm firmasının özel ürünlerinde yaşanabilecek arıza veya periyodik bakımlarını Protherm kombi servisimiz çalışanları tarafından özenle yapıyoruz.

      Ev ve iş yerleri gibi kapalı mekânların ısıtılmasında ve sıcak su ihtiyacını karşılamak için giderek yaygınlaşan kullanım alanı ile kombiler şüphesiz ki büyük bir kolaylık sağlıyor. Her gün kullanılan kombilerde ve kombi sisteminde meydana gelebilecek her hangi bir arıza veya problem kaynaklı kullanım güçlüğü yaşıyorsanız ve kombiniz gerçek performansını göstermiyorsa teknik servisimiz ile iletişime geçerek arıza bildiriminde bulunmanız yeterli olacaktır. Alanında uzman ve bilgi sahibi olan yıllardır bu sektör içerisinde çalışmış olmanın kazandırdığı tecrübe ile donanmış teknik ekip arkadaşlarımız ile adresinize geliyor ve arıza tespiti yapıldıktan sonra mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Protherm kombi servisimizde markanın tüm modellerinin yedek parçaları bulunmakta olup, vermiş olduğumuz garantili ve güvenilir hizmet ile müşterilerimizin beğenisini kazanmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

       Gün içerisinde sürekli kullanılan ve sıcak su ve ısınma ihtiyacınızı karşılayan kombiler ile ilgili yaşanabilecek her türlü olumsuz durumlarda Protherm kombi servisimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Haftanın yedi günü hizmet veren servisimiz ile oluşan arızaları kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Arızalar dışında kombilerin yıllık ve dönemsel periyodik bakımlarında da yanınızda olan servisimiz ile sağlığınızı riske atmadan, güvenilir ve sağlıklı bir kombi ile ihtiyaçlarınızı karşılamanız için buradayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara