KIŞIN ORTASINDA BUZ KESMEYİN.

Piyasada çok farklı kombi markaları yer almakta. Buderus da o markalardan biri. Temeli Almanya’da 1731 yılında atılmış olan firma 1825 yılında itibaren de ısıtma sektöründe çeşitli cihazlar üreterek dünyaca tanınan bir marka haline gelmiştir. Almanya menşeli ve oldukça dayanıklı ürünleri bulunan markanın Türkiye’de de hatırı sayılır bir alıcı kitlesi bulunmaktadır. Buderus kombilerin diğer kombi servisleri kadar olmasa da birçok servisi ve bakım noktası bulunmaktadır. Ancak biz Buderus kombi arıza ve bakımında lider firmayız.

Kombilerin her sene özellikle kış aylarından önce muntazam bir şekilde işinde uzman bir firma tarafından bakımlarının yapılması gerekmektedir. Yapacağınız bakım özellikle kış aylarında kombinizin arıza yapmasını ve gaz kaçağından olabileceğim daha büyük sıkıntılarında önüne geçmiş olacaktır. Kış aylarında kombinizin bozulması hastalığa davetiye çıkaracaktır. Gerekli bakımların yapılması sağlığınız için oldukça önem taşımaktadır. Kombiler arızalandığı zaman arıza nedenine bağlı olarak arıza kodları ekranda görüntülenmektedir. Her arıza kodu bir arızayı temsil etmektedir. Servisi arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kombiniz hiç çalışmıyor, çalıştığı halde ısıtmıyor, ya da ısıtma peteklerde dengesiz bir şekilde kaynaklanıyor olabilir. Bu gibi arıza durumlarında Buderus kombi servisini arayarak yardım alabilirsiniz. Servisimiz çağrınıza istinaden en kısa zamanda adresinize yönelecek ve size en kısa zamanda en iyi hizmeti verecektir.

Kombi alırken kombi markası kadar, kombinin servisi de oldukça önemlidir. Her cihaz gibi kombilerde arıza verebilir ve kombilerinde bakımının yapılması gerekebilir. Bu gibi durumlarda kombinizi emin ellere teslim etmenizde fayda vardır. Buderus kombi servisi olarak biz size en iyi hizmeti vermek için çok çalışıyoruz. Çünkü biz kombi servisi ve bakımında çok iyi bir konumda bulunan ve garantili servisimizle müşterilerimizin beğenisini kazanmış bir firmayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara