ARÇELİK KOMBİ SERVİSİ İLE YAŞADIĞINIZ KOMBİ SORUNLARINIZA HIZLI GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER

Kalitede ve güvende değişmeyen tek isim olan arçelik teknoloji anlamında liderlik konumunda kombi olarak da güçlü atılımlar gerçekleştirerek toplumun kalkınmasında öncülük etmektedir. Günümüzde artık her konutta kullanılan kombiler yaşamlarımızı daha kolay ve konforlu kıldıkları için oldukça tercih edilmektedir. Arçelik markası adı altında ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı gidermede her hangi bir nedenden dolayı arıza oluşum durumunda Arçelik Kombi Servisi sizleri yalnız bırakmayarak her arızayı hızlı ve güvenilir bir şekilde uzman ve donanımlı ekibi ile kısa sürede doğru sonuca ulaştırabilmektedir. Kombilerinizde meydana gelen arızaları yerinde güvenle analiz ederek güler yüzlü ve eğitimli personeli ile sizleri zor durumda bırakmadan kolayca çözüme ulaştırarak yaşadığınız ısınma rahatlığını sizlere geri sunmaktadır.

Arçelik Kombi Servisi aynı zamanda gerekli olan periyodik bakımları da itina ile gerçekleştirerek kombilerinizin kullanım ömrünü sizlere eşlik edebilmesi için uzun kılmaktadır. Bilindiği gibi yapılmayan bakımlar zamanla ısınma problemlerini oluşturmaktadır. Aynı zamanda gerekli görülen onarım ve tamiri yedek parça değişimini ve gerekli monte işlemlerini eğitimli uzman teknisyenleri ile kısa sürede yaprak kombi sorunlarınızı hayatınızdan çıkarmaktadır. Ayrıca gerekli durumlarda gerçekleştirilen parça değimleri siz müşterilerin onayı doğrultusunda gerçekleştirirken garantisi ile birlikte sizlere sunulmaktadır.

Arçelik Kombi Servisi kombilerinizde meydana gelen hava tahliye arızalarını, su doldurma vana arızalarını, radyatör arızalarını, devir dayım motor arızalarını, cihaz haznesi sorunlarını, sıcak su ile ilgili sorunları, ses yapma, su akıtma gibi yaşanabilecek olası her arızayı güvenle tespit ederek alanında uzman çalışanları ile güvenilir bir şekilde sorunsuz hal almasını sağlamaktadır. Oluşan arızalara hızlı bir şekilde çözüm bulmak için çağrı merkezleriyle sizlere hizmet sunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara